Міністр оборони відмовився усувати заступника, підозрюваного у нібито «змові» з «Трейд Коммодіті»

Міністр оборони України Степан Полторак відмовився усувати свого заступника Ігоря Павловського, якого Національне антикорупційне бюро України підозрює у нібито «змові» з компанією «Трейд Коммодіті». Відповідний лист очільника Міноборони оприлюднено на Facebook Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Розгляд справ щодо арешту майна керівників «Трейд Коммодіті» перенесено через хворобу обох суддів

Сьогодні, 22 листопада, були заплановані два засідання в Солом’янському районному суді, де мало бути розглянуто клопотання захисту щодо скасування арешту майна директора компанії «Трейд Коммодіті» Володимира Гарькавого.

В «Укрзалізниці» підтвердили, що «Трейд Коммодіті» постачає пальне за ціною, нижчою від ринкової

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує закупівлі пального у компанії «Трейд Коммодіті» за ціною, що є нижчою за ринкову. Про це повідомив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, передає «Укрінформ».

Роз'яснення НАБУ у справі «Трейд Коммодіті» продемонструвало заангажованість і некомпетентність відомства

15 листопада Національне антикорупційне бюро України оприлюднило роз'яснення у справі про підвищення ціни під час закупівель палива для Міністерства оборони, яке базується на неправдивих фактах і містить велику кількість помилок та неточностей, а відтак є некомпетентним та упередженим.

Офіційна позиція «Трейд Коммодіті» щодо кримінального переслідування посадових осіб Компанії

У зв'язку із заявою НАБУ та кримінальним переслідуванням посадових осіб компанії «Трейд Коммодіті», ми повідомляємо, що дане звинувачення не має під собою ніяких юридичних і фактичних підстав. Ми жодним чином не порушували закон і завжди виконували свої зобов'язання перед усіма нашими партнерами. Захищаючи себе, компанія стикнулася з пробілом у законодавстві, що використовують державні органи задля виправдань своїх дій. Тому компанія звернулася до Мінекономрозвитку з проханням виправити законодавчу прогалину в процедурах держзакупівель та чітко прописати процедуру у законодавстві.

Під час закупівлі Міноборони палива у «Трейд Коммодіті» його вартість була найнижчою на ринку

Звинувачення компанії «Трейд Коммодіті» в нібито необґрунтованому підвищенні договірних цін під час закупівлі палива для Міністерства оборони не відповідає дійсності та спростовується порівнянням цієї угоди з аналогічними угодами, укладеними в той самий період.

Адреса компанії

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934
 

Юридична адреса

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934

Приймальня

тел.: ‎(0569) 58-50-64
моб.тел.:+380(96) 002-68-11
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Copyright © 2014 - 2018 Trade Commodity. Всі права захищені. Designed By Neon