Міністр оборони відмовився усувати заступника, підозрюваного у нібито «змові» з «Трейд Коммодіті»

Міністр оборони відмовився усувати заступника, підозрюваного у нібито «змові» з «Трейд Коммодіті»

Міністр оборони України Степан Полторак відмовився усувати свого заступника Ігоря Павловського, якого Національне антикорупційне бюро України підозрює у нібито «змові» з компанією «Трейд Коммодіті». Відповідний лист очільника Міноборони оприлюднено на Facebook Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 24131412 1088459534590562 4297623300106255324 n

На думку Полторака, відсторонення Павловського з посади на час розслідування може негативно вплинути на діяльність Міністерства оборони.

«Відсторонення заступника міністра оборони України із займаної посади може негативно вплинути на координацію діяльності структурних підрозділів міністерства, які реалізують повноваження Міністерства оборони України, зокрема, у сфері військово-технічної політики, спрямованої на розвиток озброєння та військової техніки», – йдеться в листі міністра оборони.

Зазначимо, що цим листом Степан Полторак фактично визнав, що не підтримує звинувачення НАБУ у підвищенні ціни під час продажу «Трейд Коммодіті» палива для Міноборони. А отже міністр також не бачить ніякої «злочинної змови» між своїм відомством і Компанією.

Показово, що аналогічну позицію зайняв і Солом'янський районний суд Києва. На засіданні 4 грудня він відмовився задовольнити клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про звільнення Ігоря Павловського.

Нагадаємо, компанію «Трейд Коммодіті» було безпідставно звинувачено в нібито необґрунтованому підвищенні договірних цін під час закупівлі палива для Міністерства оборони у 2016 році. Проте «Трейд Коммодіті» аргументовано довела, що вартість цієї угоди була найнижчою на ринку.

Окрім того, зазначимо, що офіційне роз’яснення НАБУ у справі «Трейд Коммодіті» базувалося на неправдивих фактах і містило велику кількість помилок та неточностей. Відтак роз’яснення Бюро продемонструвало лише заангажованість і некомпетентність відомства.

Адреса компанії

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934
 

Юридична адреса

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934

Приймальня

тел.: ‎(0569) 58-50-64
моб.тел.:+380(96) 002-68-11
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Copyright © 2014 - 2018 Trade Commodity. Всі права захищені. Designed By Neon