«Трейд Коммодіті» вимагає від Мінекономрозвитку видалити корупційний пробіл в процедурах держзакупівель

«Трейд Коммодіті» вимагає від Мінекономрозвитку видалити корупційний пробіл в процедурах держзакупівель

"Через відсутність чітко прописаної процедури підтвердження факту підвищення цін на ринку держоргани і компанії, з якими вони співпрацюють, під час держзакупівель потраплятимуть у правову безвихідь"  Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав директор зі зв'язків з громадськістю компанії Роман Могила.
"Сьогодні в Україні відбувається правове беззаконня, через що страждає не тільки репутація окремих компаній, а й імідж України в цілому. Від компанії «Трейд Коммодіті» вимагають довідку про підвищення цін на ринку, що не передбачено законодавством. У Законі України «Про державні закупівлі» не прописано, які саме документи необхідно надати для підтвердження підвищення цін."
"В результаті Національне антикорупційне бюро України паралізувало рахунки «Трейд Коммодіті» фактично через те, що в законі не існує чітких правил проведення процедури підвищення цін. При цьому слідчі органи не беруть до уваги принцип «все, що не заборонено законом, – дозволено»"
"Вочевидь, відсутність чіткої процедури підтвердження факту підвищення цін на ринку є основною проблемою під час державних закупівель. Так не має бути! Тому компанія «Трейд Коммодіті» офіційно звертається до Кабінету міністрів України і до Міністерства економічного розвитку і торгівлі з вимогою чітко прописати в законодавстві процедуру підвищення цін на ринку. Поки ця прогалина в законі існує, всі без винятку державні органи та компанії, які з ними працюють, потраплятимуть в правову безвихідь, що в свою чергу буде загрожувати їм або збитками, або звинуваченнями в корупції. Відносини між компаніями та державними органами повинні бути чітко регламентовані за допомогою конкретних правових норм"

Адреса компанії

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934
 

Юридична адреса

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934

Приймальня

тел.: ‎(0569) 58-50-64
моб.тел.:+380(96) 002-68-11
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Copyright © 2014 - 2018 Trade Commodity. Всі права захищені. Designed By Neon