Суд визнав незаконним арешт майна директора «Трейд Коммодіті»

Суд визнав незаконним арешт майна директора «Трейд Коммодіті»

Сьогодні, 13 листопада, відбулося засідання Солом'янського районного суду м.Києва, на якому слідчий суддя розглянув клопотання сторони захисту про скасування арешту майна засновника і директора компанії «Трейд Коммодити» Вадима Майко.

Незважаючи на те, що посадові особи Компанії завжди були відкриті для органів правопорядку і не один раз пропонували надати всю необхідну інформацію детективам НАБУ, Бюро обрало силовий сценарій розслідування і своїми неправомірними діями добилися арешту майна директора «Трейд Коммодити» Вадима Майко.

Хочемо зазначити, що це клопотання про арешт майна Вадима Майко спочатку не мало під собою належних і достатніх підстав.

В результаті застосованого заходу були порушені його права людини, відбулося обмеження його свобод. Тому захист подав зустрічний клопотання про зняття арешту з мотивів необґрунтованості підозр і арешту майна директора компанії.

Перевіривши доводи клопотання прокурора щодо арешту майна директора «Трейд Коммодити» суд прийшов до висновку про їх неспроможності. Солом'янський районний суд встановив, що арешт був накладений необгрунтовано і прийняв ухвалу про скасування арешту на майно директора і засновника ТОВ «Трейд Коммодити» Вадима Майко. Дане визначення слідчого судді оскарженню не підлягає.

Адреса компанії

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934
 

Юридична адреса

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934

Приймальня

тел.: ‎(0569) 58-50-64
моб.тел.:+380(96) 002-68-11
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Copyright © 2014 - 2018 Trade Commodity. Всі права захищені. Designed By Neon