В «Укрзалізниці» підтвердили, що «Трейд Коммодіті» постачає пальне за ціною, нижчою від ринкової

В «Укрзалізниці» підтвердили, що «Трейд Коммодіті» постачає пальне за ціною, нижчою від ринкової

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує закупівлі пального у компанії «Трейд Коммодіті» за ціною, що є нижчою за ринкову. Про це повідомив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, передає «Укрінформ».

 Згідно з оприлюдненою інформацією, упродовж осені «Укрзалізниця» уклала договори на постачання понад 49 тис. тонн дизельного пального з низкою компаній, в тому числі й «Трейд Коммодіті». Ціна закупівлі при укладанні всіх договорів була нижчою за ринкову.

За словами Євгена Кравцова, такий крок дасть змогу припинити практику маніпулювання можливістю перегляду ціни на пальне.

«Виходимо з того, що умови, на яких відбуваються торги, мають бути прозорими, конкурентними і прогнозованими. Коли йдеться про тривалі, доброчесні, партнерські відносини з ринком, до яких сьогодні прагне «Укрзалізниця», практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – зазначив Кравцов.

Зазначимо, що ціни «Трейд Коммодіті» не перевищують ринкових і в інших випадках співпраці з державними структурами. Нагадаємо, раніше Компанію було безпідставно звинувачено в нібито необґрунтованому підвищенні договірних цін під час закупівлі палива для Міністерства оборони у 2016 році. Проте «Трейд Коммодіті» аргументовано довела, що вартість цієї угоди була найнижчою на ринку.

Адреса компанії

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934
 

Юридична адреса

пр. Аношкіна 80/1, кв.24,
Дніпропетровська обл., 
м. Кам'янське, 
Україна, 51934

Приймальня

тел.: ‎(0569) 58-50-64
моб.тел.:+380(96) 002-68-11
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Copyright © 2014 - 2018 Trade Commodity. Всі права захищені. Designed By Neon